1365 Artykuły do wyboru

Tatuaż ścienny w pokoju dziecka i niemowlaka- idealny prezent powitalny

Powitaj ukochaną osobę w swoim domu. Nasze tatuaże ścienne tworzą przytulną i komfortową atmosferę w pokoju dziecka i niemowlaka. Zakładanie rodziny to wspaniałe doświadczenie dla przyszłych rodziców. Kupuje się łóżeczko i przewijak, wybiera ubranka i przygotowuje wszystko krok po kroku. Nie należy zapominać o udekorowaniu ścian. Stanowią one dopełnienie miłej atmosfery.

Nasze tatuaże ścienne zmieniają pokój dziecka w harmonijne i pomysłowe miejsce. Twoje maluchy będą długo cieszyć się licznymi bajecznymi motywami. Dzięki szybkiemu procesowi drukowania kolory naklejki ściennej wydobędą wszystko co najlepsze dla Twojego dziecka. Naklejki mają samoprzylepny spód, dzięki czemu można je przykleić bardzo szybko. Poszukaj w naszym sklepie internetowym naklejki na ścianę pasującej do pokoju dziecka.

Naklejki ścienne - szybka dekoracja pokoju dziecka

Z pomocą tatuażu ściennego pokój dziecka można urządzić prosto i jednocześnie bajecznie. Przyjazne dzieciom błyszczące elementy charakteryzują się ogromną jakością i mogą być mocowane bezpośrednio do wybranej powierzchni, np. ściany lub mebli. Jeśli tatuaż na ścianie w pokoju dziecka ulegnie zabrudzeniu, można go szybko wyczyścić szmatką.

Naklejki można dostosować do zmieniających się zainteresowań dzieci. Jeśli nie chcesz już używać naklejki, po prostu odklej ją od ściany. Nie pozostawiają śladów kleju.

Naklejki ścienne z bajecznym wdziękiem

Miłosne naklejki są dostępne w różnych wzorach. Tatuaż z jednorożcem jest idealny do pokoju dziecięcego dziewczynki, natomiast tatuaże z motywem kosmosu są idealne do pokoju dziecięcego chłopca. W pobliżu łóżeczka i nad przewijakiem pluszowe misie, kolorowe tęcze lub przyjazne ciała niebieskie będą towarzyszyć maluchom w krainie snów i wywoływać ich pierwszy uśmiech. Promieniste, gwiaździste niebo nad miejscem do spania to coś bardzo wyjątkowego. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka naszych świecących naklejek ściennych.

W pokoju dziecka najpopularniejsze są tatuaże ścienne ze zwierzętami. Słonie, lisy i małpy to idealne naklejki ścienne dla Twojego dziecka. Przytulni mieszkańcy lasu, dżungli i zoo są wszędzie i towarzyszą dzieciom w ich pierwszych doświadczeniach. Bardzo popularna jest również replika nieba. Słońce, księżyc, gwiazdy i chmury jako tatuaże na ścianę w pokoju dziecka. Odpowiednie są również spokojne krajobrazy złożone z różnych drzew.

Wśród tatuaży ściennych do pokoju dziecięcego znajdują się również sentencje. Wybrane słowa wyrażają miłość i spójność rodzinną. Ponadto oferujemy nowo narodzonemu dziecku bardzo indywidualny prezent. W naszym kreatorze możesz stworzyć swój własny tatuaż ścienny i dodać do niego imię.

Dziewczęta

 • Rodzina królików
 • Tęcza z chmurkami Różowy
 • Akwarela jednorożec złoty brokat zestaw XL
 • Akwarela Księżyc, chmury i gwiazdy z różami
 • Śnieżne Góry, Gwiazdy i Księżyc Różowy
 • Wymarzone imię

Chłopcy

 • Mała żyrafa
 • Urocze zwierzęta leśne
 • Leśne zwierzęta w jesień
 • Dino Zestaw pastelowy
 • Rakiety i planety
 • Trochę mama, trochę tata

Nasze tatuaże ścienne do pokoju dziecięcego są dostępne w różnych kolorach. Oprócz klasycznego niebieskiego i różowego są też inne popularne kolory. Te, w tym mięta, charakteryzują się jasnością i lekkością. Ważna jest delikatna kolorystyka, która nie jest zbyt krzykliwa. Aby zachować spójną koncepcję ogólną, można wzorować się na pozostałej części wnętrza.

Kup wspaniały tatuaż ścienny do pokoju dziecka

Micasia wspiera Cię w ukończeniu budowy rodzinnego gniazda. Wysokiej jakości tatuaże ścienne stanowią wizualne dopełnienie pokoju dziecięcego. Ponadto w naszym sklepie internetowym można znaleźć dodatkowe opcje dekoracji. W naszej ofercie znajdują się na przykład fototapety i tapety.