Micasia - Twoje wnętrze jest naszą misją

Powrót do domu oznacza powrót do swojego szczęścia. To miejsce, które daje poczucie bezpieczeństwa i w którym można się swobodnie rozwijać. Stwórz dla siebie takie miejsce, gdzie będziesz mieć dobre samopoczucie. Bądź sobą, podążaj za swoim gustem i zaprojektuj swój dom razem z nami. Jesteśmy po Twojej stronie! Stwórz swój dom - to nasze motto i nasza misja.

W Micasia oferujemy szeroką i zróżnicowaną gamę produktów. Podczas gdy nasi eksperci z działu rozwoju produktów zawsze wymyślają dla Ciebie nowe atrakcje, nasz dział projektowy koncentruje się na ArtWorks. Kreatywny zespół zajmuje się najnowszymi trendami w domu, projektuje własne oryginalne motywy, pozyskuje świeże talenty i nawiązuje ekscytującą współpracę z artystami. Wszystko dla Ciebie! Abyś mógł znaleźć wystrój domu, który Ci odpowiada!

Międzynarodowy duch i harmonijna jedność

Jako międzynarodowa marka wykorzystujemy możliwości cyfryzacji, aby dotrzeć również do Ciebie. Stale poszerzamy naszą sieć i grono klientów. Stanie w miejscu nie jest dla nas opcją. Mamy misję i chcemy ją realizować - w jak największej liczbie krajów.

Nasz oddany zespół łączy swoje zasoby i codziennie stawia czoła wyzwaniom związanym z internacjonalizacją. Opiera się na otwartej komunikacji i różnorodności kulturowej. Zrozumienie, wrażliwość, uznanie i indywidualność łączą nas wszystkich, aby osiągnąć nasze cele. Niezależnie od tego, czy chodzi o tłumaczenia, czy obsługę klienta - specjaliści z całej Europy pracują ramię w ramię. Dbają o Ciebie i optymalizują nasze sklepy internetowe w najdrobniejszych szczegółach. Ponieważ chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu!

Jakość, zaangażowanie i miłość w każdym produkcie

Nasze elementy dekoracyjne powinny towarzyszyć Ci przez długi czas. Chcemy, aby miały swoje miejsce w Twoim domu i były jego częścią w przyszłości. Z tego powodu trwałość i doskonałe wykonanie są dla nas priorytetem.

Starannie dobieramy materiały, korzystamy z zaawansowanych technologicznie maszyn i certyfikowanych atramentów oraz opracowujemy optymalne procesy produkcyjne. Aby zagwarantować nieskazitelną ofertę, wszystkie gotowe artykuły są sprawdzane przez naszych niezawodnych specjalistów i starannie pakowane. Jeśli wybierzesz Micasia, możesz spodziewać się wspaniałego asortymentu premium wyprodukowanego w Niemczech.

Partnerstwo z potencjałem - PPS. Digital Printing

Jeśli chodzi o produkcję naszych dekoracji domowych, ufamy tylko jednemu - naszemu partnerowi produkcyjnemu PPS.Digital Printing. Działający na całym świecie dostawca usług w zakresie wielkoformatowych wydruków cyfrowych działa na rynku od dziesięcioleci i posiada ogromne doświadczenie i know-how.

Podobnie jak my, firma opiera się na 3 zasadach: Jakość, orientacja na klienta i osobiste zaangażowanie. Łączy najnowsze technologie i tradycyjne rzemiosło pod jednym dachem. Oprócz najnowocześniejszej technologii, ambitny, doświadczony zespół wkłada swoje umiejętności i miłość w całą gamę produktów.

Zrównoważony rozwój - droga do przyszłości sprzyjającej życiu

Mamy tylko jedną Ziemię! Nasza natura zasługuje na uwagę, szacunek i ochronę. Powinniśmy wspólnie stawić czoła tej odpowiedzialności. Dla nas świadomość ekologiczna to coś więcej niż tylko słowo. To obietnica, którą realizujemy każdego dnia i którą dzielimy się z wami.

Wykonane na zamówienie - to motto. W naszym asortymencie nie ma żadnych pozycji magazynowych. W Micasia produkcja odbywa się tylko wtedy, gdy dział produkcyjny otrzyma zamówienie. Ponadto działamy w sposób neutralny dla klimatu, kompensując powstałe emisje, zasilając nasze zakłady w 100% zieloną energią elektryczną i wykorzystując surowce z certyfikatem FSC z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, gdy tylko jest to możliwe.

Dla wszystkich, którzy kochają swój dom!

Micasia - to także dawanie i czerpanie inspiracji. Dołącz do naszej społeczności na Instagramie, zapisz się do naszego newslettera lub weź udział w naszej kampanii cashback. Czekamy na Ciebie, Twoje wrażenia i Twój dom!

Zrównoważony rozwój

Dobre samopoczucie i ochrona naszej natury to nasza wspólna odpowiedzialność. W Micasia motto brzmi: Wykonane na zamówienie. Nie posiadamy produktów magazynowych. Każdy produkt jest wytwarzany tylko wtedy, gdy otrzymamy na niego zamówienie. Ponadto zwracamy uwagę na neutralność klimatyczną, korzystamy w 100% z zielonej energii elektrycznej i używamy surowców z certyfikatem FSC tak często, jak to możliwe.

Jakość

Tworzymy elementy dekoracyjne na przyszłość. Nasze dzieła powinny mieć stałe miejsce w Twoim domu i towarzyszyć Ci przez długi czas. Z tego powodu polegamy na wyselekcjonowanych materiałach, zaawansowanych technologicznie maszynach, certyfikowanych tuszach i starannej kontroli podczas produkcji. Kupując od Micasia, otrzymujesz wspaniałe produkty wyprodukowane w Niemczech.

Stwórz swój dom

Przyjazd do domu oznacza przyjazd do domu. Oznacza podążanie za swoim gustem i tworzenie własnego miejsca dobrego samopoczucia. Pomagamy w tym. Stwórz sobie dom - to nasza misja. Od rozwoju produktu po zespół projektantów - tworzymy dla Ciebie nowe atrakcje, projektujemy oryginalne motywy i wyszukujemy ekscytujące dzieła sztuki. Abyś znalazł wystrój domu, który Ci odpowiada!